Polityka prywatności

Dane osobowe

Korzystanie z serwisu nie wymaga podania danych osobowych.

Pliki cookie

Serwis nie korzysta z plików cookie.

Logi serwera

Korzystanie z naszych serwisów internetowych wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwerów, na których działają te serwisy. Każde zapytanie skierowane do serwera zapisywane jest w logach serwera.

Logi serwera zawierają: publiczny adres IP, z którego nastąpiło połączenie, datę i czas serwera, adres URL odwiedzanej strony, adres URL strony, z której nastąpiło przejście na aktualną stronę (referer link), informację o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym, z którego korzystasz, kod odpowiedzi HTTP, liczbę przesłanych bajtów oraz informacje o ewentualnych błędach. Logi serwera są zapisywane i przechowywane na serwerze.

Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretnymi osobami korzystającymi z serwisów internetowych i nie są wykorzystywane przez nas w celu Twojej identyfikacji.

Logi serwera przechowywane są przez okres do 90 dni jako materiał pomocniczy służący do zarządzania naszymi serwisami internetowymi. Na podstawie plików logów mogą być generowane zagregowane statystyki.